Skip to content
Menu

5 komentarzy

 1. Roman
  2022-05-18 @ 13:55

  To bardzo ważne, by pomagać młodemu pokoleniu w trudnych chwilach. Jestem pewna, że wiele dzieci spotyka się z trudnymi sytuacjami, które utrudniają im radzenie sobie w życiu.

  Cieszę się, że teraz będzie istniała infolinia, która może pomóc dzieciom, które potrzebują wsparcia.

  Reply

 2. Hela
  2022-05-18 @ 13:56

  Bardzo się cieszę, że podejmujemy ten krok, aby pomóc dzieciom, które padły ofiarą wykorzystywania seksualnego. Infolinia da im możliwość porozmawiania z wykwalifikowanym specjalistą o tym, co się stało, jak się teraz czują, jak mogą zacząć leczyć się z traumy, której doświadczyły, a może nawet dowiedzieć się, jak zapobiec powtórzeniu się takiej sytuacji w ich własnym życiu lub w życiu innych dzieci z ich otoczenia.

  Reply

 3. Wiesław
  2022-05-18 @ 13:57

  W wielu przypadkach dzieci odbierały sobie życie, ponieważ czuły się tak słabo i samotnie, ale teraz będzie miejsce, w którym będą mogły znaleźć pomoc.

  Warto, aby rodzice rozmawiali o tym także z dziećmi, aby wiedziały, gdzie mogą się udać, gdy będą potrzebowały wsparcia lub porady.

  Reply

 4. Konrad
  2022-05-18 @ 14:00

  Musimy pamiętać, że każde dziecko jest wyjątkowe, ale są pewne wspólne problemy, które pojawiają się w dzieciństwie. Dlatego uważam, że ten projekt pomoże wielu dzieciom w radzeniu sobie z nimi.

  Reply

 5. Wojtek
  2022-05-18 @ 14:01

  Myślę, że będzie to bardzo przydatne dla tych rodziców, którzy mają problemy ze swoimi dziećmi. Będą mogli zadzwonić na infolinię i porozmawiać o swoich problemach ze specjalistami, którzy doradzą im, jak sobie z nimi poradzić.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *