WITAMY W BABYCOMFORT                                                      TEL: +48 517 596 672

Jesteśmy firmą prężnie działającą na rynku ogólnopolskim i europejskim. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją łózek dziecięcych, poduszek oraz innych akcesoriów. Na życzenie klienta możemy stworzyć dowolny wygląd każdego z produktów.

Łóżka dziecięce Baby Comfort - Komfort i bezpieczeństwo

Masz dość nieprzespanych nocy i dziecka zaglądającego co chwila do Twojej sypialni? Zastanawiasz się, jak zapewnić mu bezpieczny i komfortowy sen, a Tobie brak worków pod oczami? Trafiłeś pod dobry adres! Oferujemy wysokiej jakości łóżka dla dzieci, które zapewnią wysoki komfort snu dla Twojej pociechy.

W naszej firmie słowa łóżko dziecięce odmieniamy na wiele sposobów. Wszystko po to, aby zapewnić uśmiech u każdego maluszka. Niektóre z naszych łóżek to produkty tapicerowane, a to oznacza, że są wygodnebajecznie kolorowe i przede wszystkim bezpieczne.

W ofercie znajdziesz jedno i dwuosobowe łóżka, których funkcjonalność może zwiększyć szuflada będąca schowkiem na pościel lub zabawki. Jeśli chcesz, aby maluch spał niżej - wybierz łóżko typu tapczan lub standardowe łóżko bez szuflady. Masz w domu fana motoryzacji lub księżniczkę? Na pewno znajdą coś dla siebie — proponujemy dziesiątki wzorów materiałów do produkcji i fantazyjne uchwyty. Wszystko po to, by Twój skarb poczuł się wyjątkowo. Możesz także zaprojektować łóżko dziecięce dla swojego maluszka.

I najważniejsze - zabezpieczenie łóżka. Wiemy, że smyki są ruchliwe nawet podczas snu. Dlatego każde łóżko dla dziecka wyposażamy w barierki zabezpieczające, dzięki którym masz pewność, że nocą i Ty zamiast czuwać możesz wreszcie odpoczywać. 

Z łóżkami BabyComfort każde dziecięce sny i marzenia się spełniają!

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email kontakt@babycomfort.pl lub telefonicznie pod numerem +48 517 596 672.

Serdecznie zapraszamy!
BabyComfort